izmir son dakika depremleri related searches

Değerli ziyaretçiler; Sitemizde yayımlanan her türlü bilgi, veri ve haritalara ilişkin telif hakları münhasıran Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü’ne ait olup, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi kaynak gösterilerek ...

http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst8.asp

İzmir'de peş peşe meydana gelen iki deprem ile ilgili konuşan Dokuz Eylül Üniversitesi Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü Prof. Dr. Hasan Sözbilir, depremin Uzunada ile Foça arasındaki İzmir dış körfezi içindeki denizaltı fayının kırılmasıyla gerçekleştiğini belirterek, depremin büyüklüğünün 4.8 ...

http://www.milliyet.com.tr/prof-dr-hasan-sozbilir-izmir-gundem-2579137/

Haber Oku, Son dakika haberleri Türkiye'nin güçlü haber sitesinde okunur. Siyaset, Spor, Magazin ve televizyon gündeminde olup biten her şey için bizi takip edin, haberiniz olsun.

https://www.birhaberoku.com/

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İSO meclis toplantısında konuştu. Bakan Özhaseki, İstanbul için belli aralıklarla olan depremlerden korktuklarını belirtti....

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberleri-bakandan-deprem-yorumu-istanbulda-korktugumuz-sey-40692157

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünün verilerine göre Türkiye'de kaydedilen son depremleri aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-denizlide-korkutan-deprem-40601077

Son depremler vatandaşlar tarafından takip ediliyor. Son haftalarda Ege Bölgesi'nde yaşanan depremlerin ardından ülkemizde yaşanan depremler merak ediliyor.

https://www.cnnturk.com/ajanda/turkiyede-yasanan-son-depremler-ve-siddetleri

Haberler > DÜNYA > Son dakika... İran ve Irak'ta 7.3 büyüklüğünde deprem! SON DEPREMLER İran - Irak sınırındaki deprem: En az 407 ölü, 5900'den fazla yaralı!

http://www.haberturk.com/irak-ta-73-butuklugunde-deprem-1710981

Son dakika... Irak'ın Süleymaniye kentinde 7.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi

http://www.haberturk.com/irak-in-suleymaniye-kentinde-72-buyuklugunde-deprem-oldu-1710903

Marmara depremi göstere göstere geliyor. Kandilli Rasathanesi Müdürü Haluk Özener, “Kuzey Anadolu Fayı’nda geriye kırılmayan bir tek Marmara Denizi’nin içi kalıyor.

http://www.internethaber.com/marmara-depreminin-yeri-yuzde-999-belli-1854197h.htm

"Bu proje ile büyük İstanbul depreminin zararlarını azaltmayı amaçlıyoruz." diyen Prof. Dr. Haluk Özener, "Marmara Denizi'ne yerleştirdiğimiz deprem ölçerler sayesinde 0.5'lik depremleri bile ölçebiliyoruz.

http://www.haber7.com/guncel/haber/2553822-istanbul-icin-uyari-7-ustu-deprem-kesin